فانوس

وب سایت شخصی محمد شاکری موحد

عروسی

فرستادن به ایمیل چاپ

با سلام خدمت همه دوستان عزيز!

خوب بالاخره ما هم از عزا دراومدیم. البته فعلا این قالب رو به صورت موقت گذاشتم تا هر وقت فرصت شد، یه قالب جدید طراحی کنم. (به همین دلیل از دوستانی که لینک هاشون حذف شده معذرت میخوام. انشاءالله در قالب جدید جبران می کنم.)

شرمنده که اين روزها سرم شلوغه و فاصله آپديت ها زياد شده. آخه چيکار کنيم، عروسيه ديگه

آره خلاصه. ما هم به عضويت انجمن زی زی ها دراومديم و فعلا هم سرمون خيلی شلوغه.
همينجا از همه دوستان دعوت ميکنم که با تشريف فرمائی خودشون ما رو سرافراز کنن. هم فاله هم تماشا و هم زیارت (حضرت معصومه و جمکران).

تاریخ: ۳۱/۲/۸۲ از ساعت ۸ تا ۱۱
آدرس: قم، خ آزادگان، تالار پذیرائی.... (بقیه آدرس فی باب حال گیری برخی از دوستان) متعاقبا اعلام خواهد شد.

اگر هم وقت مسافرت ندارین، همينجا هم که تشريف بيارین باعث خوشحاليه.


قربان همگی
بهزاد

تُعِزُ مَنْ تَشاءُ وَ تُذِلُّ مَنْ تَشاء

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

اى خداى بزرگ، اى ايده آل غايى من، اى نهايت آرزوهاى بشرى، عاجزانه در مقابلت به خاك مى افتم، تو را سجده مى كنم، مى پرستم، سپاس مى گويم، ستايش مى كنم كه فقط تو، آرى فقط تو اى خداى بزرگ شايسته سپاس و ستايشى، محبوب بشرى، فقط تويى، گمشده من تويى. ولى افسوس كه اغلب تظاهرات فريبنده و زودگذر دنيا را به جاى تو مى پرستم. به آن ها عشق مىورزم و تو را فراموش مى كنم! اگر چه نمى توانم آن را هم فراموشى بنامم چون يك زيبايى يا يك تظاهر فريبنده نيز جلوه توست و مسحور تجليات تو شدن نيز عشق به ذات توست.

من هرگاه مفتون هر چيز شده ام، در اعماق دل خود به تو عشق ورزيده ام، بنابراين اى خداى بزرگ، تو از اين نظر مرا سرزنش مكن. فقط ظرفيت و شايستگى عطا كن تا هر چه بيشتر به تو نزديك شوم و در راه درازى كه به سوى بى انتها و ابدى تو دارم، اين سبزه ها و خزه هاى ناچيز نظر مرا جلب نكند و از راه اصلى باز ندارند.

در دنيا به چيزهاى كوچكى خوشحال مى شوم كه ارزشى ندارند و از چيزهايى رنج مى برم كه بى اساسند. اين خوشحالى ها و ناراحتى ها دليل كم ظرفيتى من است. هنوز گرفتار زندان غم و اندوهم. هنوز اسير خوشى و لذتم... كمند دراز آمال و آرزو، بال و پرم را بسته، اسير و گرفتارم كرده و با آزادى، آرى آزادى واقعى خيلى فاصله دارم.

ولى اى خداى بزرگ، در همين مرحله اى كه هستم احساس مى كنم كه تو مانند راهبرى خردمند مرا پند و اندرز مى دهى، آيات مقدس خود را به من مى نمايى و مرا عبرت مى دهى! چه بسا كه در موضوعى ترس و وحشت داشتم و تو مرا كمك كردى. چيزهايى محال و ممتنع را جنبه امكان دادى و چه بسا مواقع كه به چيزى ايمان و اطمينان داشتم ولى تو آن را از من گرفتى و دچار غم و اندوهم كردى و به من نمودى كه اراده و مشيت هر چيز به دست توست. فعاليت مى كنيم، پايين و بالا مى رويم ولى ذلّت و عزّت فقط به دست توست

*خدا بود و ديگر هيچ نبود، نوشته شهيد چمران

ارزش يه بار خوندن رو داره

فرستادن به ایمیل چاپ

بهترین دوست اون دوستیه که بتونی باهاش روی یک سکو ساکت بشینی و چیزی نگی و وقتی ازش دور میشی حس کنی بهترین گفتگوی عمرت رو داشتی.
ما واقعا تا چیزی رو از دست ندیم قدرش رو نمیدونیم ولی در عین حال تا وقتی که چیزی رو دوباره به دست نیاوریم نمیدونیم چی رو از دست دادیم.
اینکه تمام عشقت رو به کسی بدی تضمینی بر این نیست که اون هم همین کار رو بکنه پس انتظار عشق مقابل نداشته باش. فقط منتظر باش تا اینکه عشق آروم تو قلبش رشد کنه و اگه اینطور نشد خوشحال باش که توی دل تو رشد کرده.

ادامه مطلب...

مکتوب (۱)

فرستادن به ایمیل چاپ

مردی زير باران از دهکده کوچکی می گذشت. خانه ای ديد که داشت می سوخت و مردی را ديد که وسط شعله ها در اتاق نشيمن نشسته بود.
مسافر فرياد زد: هی، خانه ات آتش گرفته است.
مرد جواب داد: می دانم.

ادامه مطلب...

عشق

فرستادن به ایمیل چاپ

.... عشق هدف حيات و محرک زندگی من است. و زيباتر از عشق چيزی نديده ام و بالاتر از عشق چيزی نخواسته ام.

ادامه مطلب...

صفحه 7 از 10