فانوس

وب سایت شخصی محمد شاکری موحد

جنگل لیره سر

چاپ

طی پائیز و بهار گذشته، با دوستانم در گروه کوهنوردی مهر دو سفر جداگانه به همت، راهنمایی و سرپرستی دوست عزیزم محمد نادعلی نسب به جنگل های منطقه تنکابن داشتیم که اولی پیمایش جنگلهای لیره سر و منطقه فلکده و دومی پیمایش مسیر کلاردشت (مازیچال) تا تنکابن (لیره سر) بود.

از تعریف قشنگی منطقه و طبیعت بسیار زیبا و بکرش نه تنها زبان قاصره، بلکه دوربین هم عمرا بتونه حتی درصد کمی از این همه جمال رو به تصویر بکشه، تصاویری که در ادامه میبینید، حاصل همکاری چشم و دوربین بنده هست در این دو برنامه (البته در غیر از مواردی که محو تماشا بودم و غافل از عکاسی!!!):

 

 

طلوع ماه در روستای گزناچال

 

ادامه مطلب...

دهکده وسف

چاپ

دهکده وسف منطقه ای است ییلاقی و کوهستانی در 70 کیلومتری جنوب شرقی شهر قم و 10 کیلومتری جنوب روستای فردو که ارتفاع بلندترین نقطه آن از سطح دریا 3230 متر می باشد.

وسعت تقریبی منطقه وسف 200 هکتار اراضی دائر و بائر است که حدود 80 هکتار آن را باغات تشکیل میدهد؛ حداقل درجه حرارت در سردترین ماه سال حدود 25 درجه سانتیگراد زیر صفر گزارش شده، اما دارای تابستانی خنک و مطبوع می باشد.    

مجموعه زیر عکسهایی هست که طی چهار فصل گذشته از این دهکده تهیه شده: 

ادامه مطلب...

گزارش تصویری عاشورای 88 در قم

فرستادن به ایمیل چاپ

امسال تاسوعا و عاشورا جزو اکیپ امداد و نجات هلال احمر مستقر در حرم بودم و فرصت نکردم مثل سالهای قبل عکاسی کنم، با این حال یه تعداد عکس گرفتم که تقریبا به درد بخورهاش شده این تصاویر:

حوض خون...

 

 

ادامه مطلب...